Kaip išsirinkti gerą vestuvių fotografą?

Fotografija Jūsų vestuvių dieną – svarbiausias raktas išsaugoti kuo gražesnius prisiminimus. Nuotrauka gali privesti Jus sugrįžti į Jūsų svarbiausią dieną gyvenime: į ilgai repetuotą šokį, į pasivaikščiojimą miesto gatvėmis, į mylimojo (-osios) bučinį, vos ištarus lemtingąjį „taip“. Ar Jums pavyks sugrįžti į tą svarbiąją dieną ir vėl prieš akis išvysti labiausiai įsimintinas akimirkas, priklausys nuo to, kokį fotografą pasirinkote.

Žemiau pateikiame keletą paprastų patarimų, kaip išsirinkti gerą profesionalą, kuris nesunkiai įgyvendins Jūsų norus.

Paiešką pradėkite vos susižadėję

Kuo anksčiau susisiekite su Jus dominančiais fotografais – jų darbo grafikas dažniausiai būna suplanuotas metus į priekį. Tad fotografo ieškokite iškart, kai išsirinksite tikslią vestuvių datą. Žinoma, pasirinkę AuraStudio paslaugas, jūs tikriausiai fotografą rasite. Mes komendaoje turime ne vieną specialistą, tad galime dirbti atskirose grupėse ir tą pačią dieną. Tačiau rizikuoti tikrai neverta ir susisiekti reikia kiek galima greičiau.

Ieškokite profesionalo

Geriausias būdas užtikrinti tobulą vestuvių dienos įamžinimą – išsirinkti patyrusį fotografą. Susitikimo metu paklauskite, kiek metų jis/ji fotografuoja, kiek vestuvių teko įamžinti. Svarbu ir tai, kad patyręs vestuvių fotografas puikiausiai išmanys ceremonijos eigą. Taip pat jo patyrimą įrodys ir apranga, kurią jis vilkės Jūsų vestuvių dieną. Išsiaiškinkite, ar fotografui teko kada nors fotografuoti toje vietoje, kur vyks Jūsų šventė. Tai vėlgi atskleis fotografo patyrimą. Pažįstama aplinka fotografui gali palengvinti darbą: fotografavimas vyks didesniu tempu, išvengiama klaidų.

2 fotografų komanda

Mes siūlome rinktis dviejų fotografų paslaugas, nes vienam esant su nuotaka, kitas gali būi su jaunikiu. Taip neliks neįamžinta nė viena Jums svarbu detalė.  2 fotografai padės vienas kitam ir esant netikėtumams su įranga ar netikėtomis akimirkomis- tarkime, Jūsų liudininkai sugalvos įmantrų žaidimą, kurį norėsite įamžinti, bet tuo pačiu metu jaunieji norės panaudoti laiką fotosesijai. Ne bėda! Vienas lieka su svečiais, o kitas- su jaunaisiais.

Sutartis

Atsakingai aptarę visas detales, galėsite pasirašyti sutartį ir su palengvėjimu, ramia širdimi laukti svarbiausios Jūsų gyvenime dienos, kuri liks tobulai įamžinta profesionalo nuotraukose.

Aurastudio sutartį  peržiūrai atsiųsime elektroniniu paštu iš karto, kai aptarsime visas detales.  O pasirašyti galime ir e.parašais.

iki SUSIMATYMO!

 

 

 

 

Užpildytas : Uncategorized

Palikite atsiliepimą arba komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>